Dodáváme i na Slovensko.

Perfektně nedokonalé

Trend šperků se mění. To, co platilo před rokem či dvěma, dnes již neplatí. V tuto dobu jsou trendy elegantní a nedokonalé šperky. Vše je inspirováno přírodou, která svými přírodními úkazy inspirovala mnoho designérů v oblasti šperků nebo nábytku.                                    


nábytek1Zdroj obrázků: Internet

 

Je to tak jednoduché. Pro inspiraci se nemusí chodit daleko. Postačí procházka v parku, v lese nebo po rozkvetlé louce. Po chvilce pozorování zjistíte, že nic v přírodě se neopakuje. Nic není zcela identické. Silnou stránkou designéra jménem příroda je unikátnost, originalita a jedinečnost. V tom tkví jeho tajemství úspěchu. Nevěříte?

Představte si, že všechny větvičky na stromě budou stejné. Budou mít stejný tvar či délku. Všechny květy keře budou stejně velké a stejně barevné. Není to nuda? Je!

Je přece fantastické, že na jednom keři uvidíte různé velikostí květů, v různých odstínech.   

keře1
Zdroj obrázků: Internet

 

Přesně tuto věc si uvědomili i světový designéři. Vnímání světa přes dokonalé digitální 0 a 1 skončilo. Mohu říci konečně! Teď se otevírá velký prostor pro originalitu. Ještě před pár lety byl tento pohled nemyslitelný. Až do teď musely být náušnice stejné. Pravá a levá strana náhrdelníku vyžadovala tvarovou, velikostní dokonalost a symetrii.

Tuto sezónu je vše jinak. Talia Paz designérka šperků v časopise Jeweller říká: „Letos jsou jednotlivé šperky inspirovány přírodou, životními nedokonalostmi. Ostrý kontrast je přiřazen k jemné estetice, která až do této doby vládla v oboru šperků.“

In jsou organické šperky, podobající se roztavenému kovu. Morfologie (tvary), které najdeme v přírodě. Nepravidelné přírodní perly. Kombinace různých druhů materiálů, tvarů a délek.

organika
Zdroj obrázků: Internet

 

Trend perfektně nedokonalých věcí dává přednost větší personifikaci. Možnosti vyniknout vaší osobnosti. Výhodou je, že v tuto chvíli nemusíte utrácet velké peníze za originální design. Můžete si vlastní originální šperk vytvořit sama. Postačí kombinovat dohromady několik přívěšků a náhrdelníků, které máte doma. Je jedno, jestli propojíte kov se dřevem nebo kůží. Důležité je propojit to co jde a vytvořit tak šperk, který nikdo jiný nemá. Můžete namítnout, že na to nemáte a vše co dáte dohromady nebude vypadat dobře. Nebála bych se. Být originální a nedržet se pravidel, které někdy někdo vymyslel. V tuto chvílí je vše povoleno, čím větší úlet, tím víc cool.

vrstvy1
Zdroj obrázků: Internet

 

Pokud byste přece jenom váhala nebo si netroufáte vytvořit vlastní vrstvený šperk, můžete si vybrat z naší nabídky vícevrstvých šperků. Jsou ze stříbra a zdobí je kubické zirkony. Jde o trendový kompromis, který si jednoznačně oblíbíte.

virstvy

Stříbrný vícevrstvý náhrdelník-kruh

Stříbrný vícevrstvý náhrdelník-srdce

 

Přeji vám hezké léto!

 

Vaše Anna 

logo 11A

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení