Dodáváme i na Slovensko.

Reklamace

Záruční doba

Našim zákazníkům poskytujeme záruční lhůtu 24 měsíců. Tato doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím. V případě opravy zboží v záruční době se záruka prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny zboží za nové v záruční době začíná záruční doba běžet znovu okamžikem převzetí nového zboží.

 

Záruční list

Záruční list nahrazuje doklad o prodeji, který je vždy součástí dodávky zboží. Tento doklad není povinný pro uplatnění reklamace.

 

Uplatnění reklamace

Vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc. V případě, že spotřebitel objeví na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby vadu, má právo jej u nás reklamovat. Zašlete reklamované zboží (pokud možno včetně kopie dokladu o prodeji i průvodního dopisu se stručným popisem vady) na naši adresu.

 

Za jakých podmínek není možné reklamaci uplatnit

Reklamaci nelze uplatnit, pokud dojde k trvalému poškození šperku nebo ke zkrácení životnosti šperku vlivem nedodržování níže uvedených pokynů:

  • Šperk nesmí být vystaven působení chemických látek (včetně parfémů nebo čisticích prostředků)
  • Je nutno ho chránit před dlouhodobým působením horké vody, sprchy a páry
  • Není možné šperk, jakkoliv mechanicky namáhat
  • Šperk se nesmí nosit v prašném prostředí
  • Při výkonu těžkých a hrubých prací je potřeba šperk vždy odložit

Více informací naleznete v certifikátu, který je součástí balení šperku.

 

Adresa pro uplatnění reklamace:
Šperky pro tebe, Anna Ladecká, Michelský vrh 95/10, 460 14 Liberec 14

 

Kontakt pro uplatnění reklamace:

Email: info@sperkyprotebe.com
Tel: 606 518 017

O přijetí reklamovaného zboží Vás budeme informovat do 2 pracovních dní od převzetí zboží do reklamačního procesu formou reklamačního protokolu zaslaného na Vaši e-mailovou adresu.

 

Vyřízení reklamace

Reklamaci vyřídíme nejdéle do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. V případě nevyřízení reklamace v této lhůtě Vám vyměníme zboží za nové nebo Vám vrátíme peníze dle Vašeho požadavku.

O způsobu vyřízení reklamace je zákazník informován emailem formou zápisu v reklamačním protokolu. 
Pokud bude reklamace uznána, budou Vám náklady na dopravu spojené s reklamací výrobku vráceny na základě zaslaného potvrzení.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení